Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Nie otwierał drzwi i schował się przed policjantami w szafie

2017-06-08 10:01:31 (ost. akt: 2017-06-08 10:10:40)
Na ul. Kościuszki wezwano straż pożarną

Na ul. Kościuszki wezwano straż pożarną

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Kiedy przyszli po niego policjanci kryminalni 27-letni mężczyzna zamknął drzwi do mieszkania i schował się w szafie. To mu nie pomogło. Na miejsce wezwano strażaków, którzy pomogli dostać się do mieszkania.

Zdarzenie miało miejsce w środę (07.06) po południu przy ul. Kościuszki w Elblągu. Policjanci z sekcji „poszukiwań” wiedzieli, że w mieszkaniu przebywa 27-letni mężczyzna, który jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary.
— Wiedzieli również o tym, że nie otwiera on nikomu drzwi i na nic zda się standardowa próba wejścia do mieszkania. Poprzez dyżurnego komendy wezwano na miejsce straż pożarną i przy ich pomocy przez okno dostano się do wnętrza mieszkania — mówi podkom. Komisarz Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. — W tym czasie 27-latek chcąc ukryć się i uniknąć zatrzymania schował się szafie z ubraniami.

To mu nie pomogło. Policjanci zatrzymali go. Dodatkowo w mieszkaniu znaleziono amfetaminę oraz roślinny susz. 27-latek decyzją sądu trafi teraz do aresztu. Teraz odpowie jeszcze za posiadanie środków odurzających.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB