środa, 18 października 2017. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Dobra zabawa, medale i nagrody dla najlepszych. Zgłoś się do Turnieju Drużyn Podwórkowych

2017-06-12 09:16:21 (ost. akt: 2017-06-12 09:26:14)

Autor zdjęcia: Konrad Kosacz

Medale i nagrody czekają na najlepszych. Już 17 czerwca odbędzie się II Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego” w piłce nożnej. Czekamy jeszcze na zgłoszenia drużyny. Udział w naszym turnieju jest darmowy, a dobrej zabawy nie zabraknie.

Planujemy, że w II Turnieju Drużyn Podwórkowych wystartują 24 drużyny - po osiem w każdej kategorii wiekowej: do 12 lat, 13-16 lat oraz open. Komplet drużyny mamy już w kategorii open. Tutaj do rywalizacji zgłosił się m.in. zespół Lira Lighting, który triumfował w tej kategorii podczas pierwszego turnieju w 2015 r. Kto tym razem zagra w wielkim finale? Faworytów nie ma, ale będzie o co walczyć.

Na najlepszych będą czekały medale i nagrody. Możemy już zdradzić, że zwycięzcy turnieju otrzymają w nagrodę niebieskie koszulki Turnieju Drużyn Podwórkowych!

Czekamy na zgłoszenia drużyn w kat. do 12 lat oraz 13-16 lat. Należy je nadsyłać na adres mailowy gazeta@dziennikelblaski.pl. W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy (drużyny mogą posiadać maksymalnie 10 zawodników, minimum to 6).

Warunkiem uczestnictwa będzie pobranie i dostarczenie nam dostępnej na naszej stronie internetowej (www.dziennikelblaski.pl) karty zgłoszeniowej. Bez tego zgłoszenie będzie nieważne! Jeśli macie pytania, dzwońcie 55 611-46-00 (wew. 114) lub piszcie gazeta@dziennikelblaski.pl.

II Turniej Drużyn Podwórkowych odbędzie się już 17 czerwca (sobota). Dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu ponownie zagramy na boiskach przy ul. Skrzydlatej. Czego można się spodziewać? Efektownych akcji, pięknych strzałów i jeszcze piękniejszych goli, a także wyśmienitych parad bramkarskich i zapału do gry ze strony uczestników.

Honorowy patronat nad organizowanym po raz drugi przez naszą redakcję Turniejem Drużyn Podwórkowych objęli prezydent Elbląga Witold Wróblewski i starosta elbląski Maciej Romanowski.
— To ciekawa inicjatywa „Dziennika Elbląskiego”, która daje młodym zawodnikom i ich amatorskim drużynom możliwość sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności. Mam nadzieję, że turniej będzie stał na wysokim poziomie. Życzę sukcesów w organizacji przedsięwzięcia, które promuje aktywną postawę sportową — napisał do nas prezydent Wróblewski.

Wśród partnerów naszego turnieju jest senator Jerzy Wcisła z Elbląga, który grywa w siatkówkę, a także w piłkę nożną. Ostatnio wystąpił w reprezentacji Senatu w meczu piłkarskim z oldbojami Czarnych Węgrów (0:1).
JK

http://m.wm.pl/2017/06/orig/reklama-glowna-391593-392230.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB