Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Nowoczesny plac zabaw powstanie w Elblągu? Każdy może pomóc

2017-06-12 14:14:59 (ost. akt: 2017-06-12 14:38:59)

Autor zdjęcia: nadesłane/SP 19 Elbląg

Czy w Elblągu powstanie nowoczesny plac zabaw? Jest na to szansa, ponieważ nasza szkoła – Szkoła Podstawowa nr 19 - przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu Nivea Podwórka Talentów. Placówka przygotowała film, który komisja konkursowa dopuściła do głosowania.

— Głównym celem i przesłaniem tegorocznej edycji konkursu jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności: sportowych, artystycznych czy naukowych. Nivea poprzez tegoroczną inicjatywę z jednej strony chce zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać — informuje Paulina Niziurska-Fudyma, pedagog ze Szkoły Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej w Elblągu.

W tym celu w całej Polsce powstaną niezwykłe Podwórka Talentów Nivea.
— Teraz wszystko w naszych rękach. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Dlatego też gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów. Tylko dzięki internautom w Elblągu może stanąć nowoczesny plac zabaw, który dodatkowo uatrakcyjni nasze miasto — zachęca Paulina Niziurska-Fudyma. — Liczy się dla nas każdy oddany głos. Głosowanie odbywa się do 31 lipca 2017 tego roku.

Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej podwórko.nivea.pl. Głos będzie uwzględniony wyłącznie po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej Nivea.

— Czy wystarczy nam siły, zapału i determinacji, by zjednoczyć swoje siły i zawalczyć? Mówią, że „w jedności siła” – zmobilizujmy się i znajdźmy wspólnie w zwycięskiej 20! Oddanie głosu nic nie kosztuje, a radość dzieci jest bezcenna. Głosować może każdy członek rodziny raz dziennie, bardzo prosimy o codzienne oddanie głosu — apelują uczniowie i nauczyciele z "dziewiętnastki".

Tu można obejrzeć film przygotowany przez SP 19 w Elblągu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB