Unihokeistki z Godkowa ze srebrnym medalem Pucharu Polski [zdjęcia]

2017-06-12 20:40:32(ost. akt: 2017-06-12 20:54:33)

Autor zdjęcia: nadesłane/SP Godkowo

Rewelacyjnie spisały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Godkowie podczas Pucharu Polski młodziczek w unihokej. Podczas rozegranego w niedzielę turnieju w Morągu wywalczyły srebrny medal!

Podczas pierwszej fazy turnieju, w grupie młodziczki z Godkowa odniosły trzy zwycięstwa nad wyżej notowanymi rówieśniczkami. W półfinale pewnie pokonały drużynę Olimpii Osowa Gdańsk 7:1! W meczu finałowym ponownie spotkały się z wcześniejszym rywalem - Aligatorem Gdynia i tym razem uległy 1:2. Jednak srebrny medal Pucharu Polski młodziczek i tak jest dużym osiągnięciem Szkoły z Godkowa.

Indywidualnie wyróżnione zostały dwie zawodniczki SP Godkowo. Do drużyny All Stars trafiła Weronika Bogdanowicz, najlepszy lewy napastnik. Tytułem zawodniczki turnieju została wyróżniona Julia Przybysz.