Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Ach, co to był za ślub. Adrian i Sylwia powiedzieli sobie sakramentalne "tak"

2017-06-12 20:59:53 (ost. akt: 2017-06-12 21:12:10)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Adrian Durma, jeden z najbardziej utytułowanych elbląskich kickbokserów, w sobotę wziął ślub z Sylwią Sasielą. Młodej parze w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli rodzina, przyjaciele i również koledzy z pracy Adriana - czyli strażacy. Młodej parze na nowej drodze życia nasza redakcja życzy wszystkiego najlepszego.

Ślub odbył się w minioną sobotę (10.06) w Elblągu. Adrian i Sylwia złożyli sobie przysięgę małżeńską w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Bema. Wśród gości, oprócz najbliższych młodej pary, byli m.in. strażacy - koledzy z pracy Adrian. Wypatrzyliśmy również Artura Zielińskiego, innego utytułowanego kickboksera EKK Elbląg.

Przypomnijmy, że Adrian Durma w 2016 r. zajął dziesiąte miejsce w plebiscycie na 10. najpopularniejszych sportowców województwa warmińsko-mazurskiego.

Kickboxing trenuje w EKK Elbląg od kilkunastu lat. Ma na koncie wiele sukcesów. Obecnie wraca do pełni sił po kontuzji barku i jest coraz mocniejszy. W grudniu ub. roku przeszedł zabieg w szpitalu przy ul. Żeromskiego w Elblągu. Za sobą ma już kilka medalowych występów w tym roku.

Już w połowie czerwca stanie przed szansą na kolejne sukcesy. Będzie reprezentował swojego pracodawcę, Komendę Miejską PSP w Elblągu, podczas mistrzostw Polski służb mundurowych w Nisku (woj. podkarpackie). Rok temu wrócił z tych zawodów z dwoma złotymi medalami.

Jednak najważniejsza impreza w tym roku czeka go na początku listopada.
— To mistrzostwa świata w Budapeszcie. Wystartuję w formule light contact. Czy w jeszcze jakiejś? To zależy od trenera kadry. Myślę, że już po wakacjach po kontuzji nie będzie żadnych śladów, więc jestem dobrej myśli — mówi.

http://m.wm.pl/2017/05/orig/adrian-durma-389524.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB