Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Spotkanie poetyckie z Mirosławą Maciejczak

2017-06-19 18:35:23 (ost. akt: 2017-06-19 15:37:11)
Mirosława Maciejczak

Mirosława Maciejczak

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

PWSZ w Elblągu zaprasza do Galerii Filar Sztuki na wieczór poetycki i promocję tomiku wierszy "Pocałunki losu" Mirosławy Maciejczak.

W prologu do tomiku "Pocałunki losu" Autorka napisała : "Zapraszam w podróż po krainach dziecięcych marzeń, młodzieńczych uniesień, słodkich podróży i wielu innych, aż po dzień dzisiejszy."

I tymi słowami zapraszamy do Galerii Filar Sztuki na wieczór poetycki i promocję tomiku wierszy "Pocałunki losu" Mirosławy Maciejczak.

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godzinie 18 w Galerii Filar Sztuki przy Bibliotece PWSZ w Elblągu, al. Grunwaldzka 137. Poetka i zaproszeni goście zaprezentują wiersze, recytacja przeplatana będzie piosenkami (gitara i wokal), będzie to też okazja do otrzymania od Autorki specjalnej dedykacji do tomiku "Pocałunki Losu".

Mirosława Maciejczak jest od urodzenia mieszkanką Elbląga. Z wykształcenia magistrem pedagogiki. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi, jako instruktor terapii prowadząc zajęcia plastyczne i literackie. Od lat, poprzez poezję, realizuje potrzebę dzielenia się swoimi myślami i emocjami.

W 2011 r. wydała pierwszy autorski tomik "Poetyckie wspomnienia z podróży i z zaułków pamięci", drugi pod tytułem "Dotyk wspomnień" ukazał się trzy lata później. "Pocałunki losu" to trzeci tomik poetycki Mirosławy Maciejczak wydany w 2017 roku. Zawiera ponad 150 wierszy, niektóre z nich powstały jeszcze w latach siedemdziesiątych stąd zaproszenie Autorki do jej lirycznego świata niezapomnianych, cudownych wspomnień , a czasem bolesnych przeżyć.
Informacja PWSZ

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB