Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Silna i niezależna. Kobieta na swoim. Warsztaty w Elblągu

2017-06-30 11:23:23 (ost. akt: 2017-06-30 11:28:47)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu organizuje we wrześniu szereg wydarzeń społeczno-kulturalnych oscylujących wokół tematów interesujących współczesną kobietę. Event pod nazwą „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” odbędzie się w dniach 16-17 września.

— W programie znalazły się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia, mody i urody, ale także ekspertami na przykład z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu — zapowiada Aleksandra Bednarczuk, organizatorka z CSE „Światowid”.

Spotkania będą miały charakter otwarty, a jedną z atrakcji będą warsztaty z numerologii, które odbędą się 16 września (sobota) o godz. 16. Podczas spotkania mowa będzie o naszym potencjale i mocy zapisanej w gwiazdach, symbolicznym języku liczb i wibracji imienia i nazwiska. Będzie można zapoznać się z numerologicznym alfabetem, poznać swoje cechy charakteru, osobowości, pewne predyspozycje bądź słabości wykształcone w procesie wychowania.

— Numerologia to pradawna nauka pozwalająca określić nasze funkcjonowanie — twierdzi prowadząca warsztaty Joanna Kaszuba, która jest dyplomowanym doradcą życiowym i biznesowym. — To sposób na zbadanie naszej indywidualności i osiągnięcia harmonii oraz spełnienia w życiu. Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają jego zdolności i pragnienia.

Joanna Kaszuba w swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z zakresu numerologii, astrologii, symboliki dnia codziennego oraz totalnej biologii. Pomaga odnaleźć cel życia, odkryć drzemiący w nas potencjał, a także wspiera w robieniu wewnętrznych porządków, by świadomie kroczyć przez życie.

— Spotkanie ze specjalistą organizowane przy współpracy z „Babską Wyspą - Stefą Pozytywnej Energii”, a zapisywać się można pisząc do nas maila lub telefonując — dodaje Aleksandra Bednarczuk. — To spotkanie jest jednym z wielu, jakie zaplanowaliśmy, z pewnością w te dwa wrześniowe dni będzie można u nas spotkać wiele znanych i ciekawych osób, a przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę, poznać opinie innych, a być może nawet zmienić światopogląd.

Warsztaty odbędą się w Galerii Nobilis, koszt udziału wynosi 15 złotych, liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy: e-mail aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub pod numerem telefonu 55 611 20 59.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB