Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Pobili kobietę i jej partnera. Usłyszeli zarzuty

2017-07-11 14:25:46 (ost. akt: 2017-07-11 14:29:18)

Autor zdjęcia: mat. policji

Dwóch mężczyzn i kobieta usłyszało zarzuty pobicia innego mężczyzny. Sytuacja miała miejsce przy ul. Malborskiej. Dwie z trójki osób zostały zatrzymane zaraz po zdarzeniu przez patrol interwencyjny policji. Teraz cała trójka odpowie za swój czyn przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Malborskiej. Podczas alkoholowej libacji dwaj mężczyźni i kobieta z nieznanych przyczyn zaatakowali najpierw 47-latkę a później pobili jej konkubenta. Funkcjonariusze w trakcie interwencji zatrzymali dwóch mężczyzn: 42-letniego Mariusza N. oraz 35-letniego Sławomira B.

— Do nich dołączyła niedługo później 27-latka, która również miała brać udział w pobiciu. Całej trójce zatrzymanych przedstawiono już zarzuty z Kodeksu Karnego. Za ten czyn może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności — informuje Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Prokuratura zastosowała wobec dwóch mężczyzn i kobiety policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonymi.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB