Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Maraton w elbląskim Multikinie. Mamy dla Was zaproszenia!

2017-07-14 07:40:00 (ost. akt: 2017-07-14 07:46:04)

Autor zdjęcia: materia

ENEMEF: Noc Nolana to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć na wielkim ekranie rewelacyjne filmy wybitnego twórcy najbardziej zakręconego współczesnego kina. Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten maraton filmowy, który odbędzie się 21 lipca w elbląskim Multikinie.

Christopher Nolan od przełomowego, łamigłówkowego „Memento” za każdym razem zaskakuje niebanalną fabułą i świeżością. Tej nocy widzowie będą mogli przenieść się w czasie i przestrzeni oraz przeżyć moc rozmaitych wrażeń i emocji. Podczas premierowego pokazu „Dunkierki” odwiedzą przeszłość i poznają niezwykłą wojenną historię, „Interstellar” zabierze ich w międzygalaktyczną podróż w przyszłości, a „Incepcja” umożliwi wejście do intrygującego, pełnego tajemnic i niedopowiedzeń świata snów. To wspaniała uczta dla fanów Nolana i każdego kinomaniaka!

W repertuarze Maratonu Nolana znalazły się trzy wyśmienite i niezwykle emocjonujące filmy: premierowo widowiskowa i wstrząsająca „Dunkierka”, wciągający i spektakularny „Interstellar” oraz klimatyczna i zagadkowa „Incepcja”.
Ten maraton filmowy odbędzie się w elbląskim Multikinie 21 lipca.

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten maraton. Żeby zdobyć jedno z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać trzy wyrazy, które kojarzą się nam z filmem - treść sms to de.mf.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi.

Czekamy na nie do najbliższej środy do godz. 23.59. Zaproszenia trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.
Bilety na maraton kosztują od 26 do 33 zł. Maraton rozpocznie się 21 lipca o godz. 22, a przewidywany koniec w sobotę około godz. 6.
AKT

O filmach
• Dunkierka - premierowo!
Długo wyczekiwany, pierwszy wojenny film w karierze Christophera Nolana to imponujące widowisko, które z pewnością nie zawiedzie fanów tego genialnego twórcy. Film opowiada autentyczną historię słynnej Operacji Dynamo, czyli ewakuacji Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz części wojsk francuskich i belgijskich odciętych przez Niemców w Dunkierce. Film zaczyna się od sceny, w której setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów uwięzionych na plaży między morzem, a wrogą armią wydają się nie mieć szans na ocalenie. Nie tracą jednak nadziei i postanawiają walczyć do końca, co przekłada się na zdumiewający efekt...

• Interstellar
Najnowsze dzieło Nolana jest ujmującą opowieścią science-fiction o grupie odkrywców, którzy wyruszają w najważniejszą misję w dziejach ludzkości. Ich celem jest sprawdzenie, czy rasa ludzka ma szanse przetrwać poza Ziemią, na której czas dla życia człowieka już dobiega końca. Intrygującej fabule towarzyszą niesamowite efekty specjalne, co sprawia, że film staje się prawdziwą podróżą w nieznane galaktyki.

• Incepcja
Główny bohater filmu to Dom Cobb, który jest szefem jednostki specjalizującej się w wydobywaniu informacji ze świadomości osób znajdujących się we śnie. W ten sposób może on zarówno pozyskiwać, jak i wprowadzać nowe dane. Christopher Nolan zabiera widzów w podróż dookoła świata, ale także w głąb ludzkich marzeń sennych. Reżyser zachęca widzów do swobodnej interpretacji tego, co dzieje się w filmie. Widz sam musi zdecydować w co uwierzyć.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB