Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Plastyczne wakacje w Galerii EL

2017-07-16 16:00:00 (ost. akt: 2017-07-16 16:15:49)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbywać się będą przy Kuśnierskiej od 18 lipca do 28 lipca. Wstęp: 4 zł od uczestnika.

Galeria El o wakacyjnych zajęciach

Wakacyjne zabawy ze sztuką
Podczas zajęć postaramy się wspólnie odpowiedzieć na pytanie czym jest sztuka. Zainspirowani twórczością danego artysty uczestnicy będą tworzyć własną interpretację wybranego dzieła z różnych dostępnych materiałów, m.in.: tektury, kolorowe kartki, cekiny, farby, flamastry, kredki, klej, nożyczki, taśmy. Obejrzymy wspólnie aktualną wystawę i zobaczymy co przedstawia lub jakie wywołuje emocje. Postaramy się wybrać nasze ulubione prace i na ich podstawie stworzyć ich plastyczną interpretację. Na każde zajęcia przypada jeden artysta lub jeden gatunek sztuki.
Zajęcia bez ograniczeń wiekowych.
Wtorek i czwartek, godz. 10.00 -11.30

Malarskie impresje
Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z twórczością impresjonistów, po czym zainspirowani obrazami sławnych malarzy będą starać się stworzyć szkice malarskie odpowiadające ich patrzeniu na zastaną rzeczywistość. Wyruszymy wtedy na spacer po otoczeniu Galerii EL oraz jej wnętrzu w poszukiwaniu odpowiednich, interesujących miejsc.
Zajęcia dla dzieci od lat 7
Środa i czwartek, godz. 10.00 11.30
Zajęcia prowadzi Marta Derbin.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB