Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Po ciężkim tygodniu należy się odpoczynek… Najlepiej w Parku Modrzewie

2017-07-20 09:01:37 (ost. akt: 2017-07-20 09:02:50)

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

Już w najbliższą niedzielę (23.07) odbędzie się druga wakacyjna Sjesta w Parku Modrzewie. W ramach Festiwalu Odpoczynku będzie można zregenerować siły leżąc na hamakach, leżakach czy kocach piknikowych. Dla dzieci przygotowane zostaną zajęcia animacyjne, a także warsztaty z robienia słodkości bez cukru. Zaplanowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwsza „Sjesta w Parku Modrzewie” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający park relaksowali się w strefie chillout na specjalnie przygotowanych leżakach, hamakach i kocach. Duża popularnością cieszyły się gry planszowe małego i wielkiego formatu.

— Podobnie będzie w najbliższą niedzielę, gdzie na sjestowiczów czekać będzie szereg atrakcji. Nowością będą warsztaty z robienia słodkości bez cukru, a także parkowe marsze na orientację — informują organizatorzy.

Celem projektu „Sjesta w Modrzewiu” jest promocja terenów zielonych i zachęcenie mieszkańców do masowego z nich korzystania. Po tygodniu pracy elblążanie będą mogli „naładować akumulatory” i odpocząć nie robiąc kompletnie nic.
Organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę do Parku Modrzewie od godz. 15.

Projekt „Sjesta w Parku Modrzewie” organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, który wygrał w głosowaniu mieszkańców okręgu nr 1.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB