Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na ul. Płk. Dąbka

2017-07-26 10:29:57 (ost. akt: 2017-07-26 10:36:13)
Ul. Płk. Dąbka, środa godz. 15.30

Ul. Płk. Dąbka, środa godz. 15.30

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

W najbliższy weekend kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na ul. Płk. Dąbka w Elblągu. Już w piątek (28.07) rusza kolejny etap modernizacji tej arterii.

Zgodnie z harmonogramem planowane są roboty związane z układaniem nawierzchni bitumicznej jezdni na ul. Płk Stanisława Dąbka.

— Od piątku zaplanowano układanie nawierzchni bitumicznej na jezdni zachodniej, po stronie nowego budynku sądu, na odcinku od ul. Królewieckiej do ul. Brzozowej. Na przedmiotowym odcinku ruch po tej jezdni będzie odbywał się naprzemiennie jednym pasem ruchu — mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu.

W sobotę (29.07) natomiast zaplanowano roboty bitumiczne na jezdni wschodniej od ul. Królewieckiej do Al. Józefa Piłsudskiego. W związku z powyższym jezdnia ta wyłączona zostanie z ruchu. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach będzie odbywał się po jezdni zachodniej. W okresie wyłączenia dla ruchu odcinka jezdni wschodniej dojazd do ulic Cichej i Uroczej odbywać się będzie ulicami Królewiecką – Pionierską – Żeglarską lub Królewiecką - Owocową – Żeglarską, natomiast do ul. Pionierskiej od ul. Królewieckiej

Departament Zarządu Dróg zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji tych robót może ulec przesunięciu do czasu ustania opadów deszczu.
— W takim przypadku na bieżąco będziemy informowali o zmianie terminu robót — dodaje Joanna Urbaniak.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. NNNNN #2295505 | 78.8.*.* 26 lip 2017 11:13

    SKOŃCZCIE Z TYMI REMONTAMI- DO WŁADZ

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. plac #2295490 | 188.146.*.* 26 lip 2017 10:44

    " Jak należy pisać w zdaniu nazwę AL. Niepodległości, Al. Stanów Zjednoczonych itp. Dużą czy małą literą? Piszemy Al. (wielką literą), jeśli jest to skrót słowa Aleje, oraz al. (małą literą), jeśli jest to skrót słowa aleja. Tak więc Al. Niepodległości to Aleje Niepodległości, natomiast al. Niepodległości to aleja Niepodległości. Mirosław Bańko"

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz