Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg mają już za sobą dwa tygodnie przygotowań do nowego sezonu 2017/2018. Rozgrywki ruszają we wrześniu i na ten czas drużyna musi być w formie, jak mówi trener drużyny.
Meble Wójcik Elbląg są jedynym reprezentantem z Warmii i Mazur grającym drugi sezon z rzędu w zawodowej Superlidze PGNiG mężczyzn. O przygotowaniach do nowego sezonu rozmawiamy z prowadzącym już drugi rok ten zespół Jackiem Będzikowskim.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!