środa, 19 lutego 2020. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Każdy może zostać Superbohaterem. Warsztaty czytelnicze dla dzieci i rodziców

2017-08-01 11:40:17 (ost. akt: 2017-08-01 11:42:43)
Zuzanna Gajewska

Zuzanna Gajewska

Autor zdjęcia: arch. Zuzanny Gajewskiej

Na nudę, na zły humor, na lęk i smutek – książka jest dobra na wszystko. A książka czytana pociechom przez rodziców to dodatkowo świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Uratuj swoje dziecko przed negatywnymi emocjami i zostań jego Superbohaterem!

W ramach akcji „Woluminy. Głos książki” zapraszam dzieci i rodziców (z naciskiem na rodziców) z Elbląga na wspólne warsztaty czytelnicze, podczas których porozmawiamy o czarodziejskiej mocy książek. A mają ją nie tylko te o wróżkach i czarodziejach. Każda z nich może przenieść nas w magiczny świat i jednocześnie (w tajemniczy sposób) rozwiązać sprawy z tego realnego.

W trakcie spotkania będziemy wspólnie czytać, dyskutować o dziecięcej literaturze i szukać książek odpowiednich do wieku. Porozmawiamy o korzyściach płynących z czytania dla dzieci i rodziców oraz bajkach, które leczą, przeganiają smutki i lęki. Będzie trochę poważnie i bardzo zabawnie.
Na najmłodszych czekają też zajęcia plastyczne i wycieczka do wnętrza opowieści, a rodzice będą mogli zawalczyć o książki dla małych czytelników.

Warsztaty czytelnicze dla rodziców i dzieci odbędą się w sobotę, 5 sierpnia na Przystanku Starówka w Elblągu (przed Ratuszem Staromiejskim). Zapraszam do wyboru w godzinach od 11.00 do 12.00 lub od 14.00 do 15.00. Będę czekać!

Zajęcia są częścią projektu "Woluminy. Głos książki" realizowanego w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg.
Zuzanna Gajewska

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB