Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Zaaplikuj sobie Wielorzecze

2017-08-24 13:38:15 (ost. akt: 2017-08-24 13:41:21)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Tegoroczny, V Festiwal Literatury Wielorzecze, podobnie jak poprzednie, będzie bogaty w wydarzenia.

W programie znalazły się spotkania autorskie, warsztaty, a także koncerty i wernisaże. Literacko i kulturalnie będzie dziać się w przestrzeni całego miasta. Aby nie pogubić się w atrakcjach i nie zagubić w Elblągu, organizator Festiwalu, Stowarzyszenie Alternatywni, przygotował dla uczestników specjalną aplikację mobilną.

W bezpłatnej aplikacji znajdzie się program Festiwalu wraz z informacjami o spotkaniach i tegorocznych gościach. Za jej pośrednictwem będzie też można zapisać się na warsztaty lub ustawić przypomnienie o wydarzeniach, które szczególnie zainteresują uczestników. To także pomoc dla osób spoza Elbląga, którym aplikacja wskaże drogę do konkretnych miejsc. Przyjezdni będą mogli również zobaczyć, jak wygląda miejsce docelowe.

- W pewnym sensie aplikacja mobilna jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, ale z drugiej strony takich, którzy mniej lub bardziej pewnie czują się w nowoczesnych technologiach. W końcu większość z nas ma smartfony i coraz częściej korzysta z dostępnych aplikacji - mówi Dominika Lewicka – Klucznik, prezes Stowarzyszenia Alternatywni. - Liczę na to, że ta nowoczesna forma komunikacji i promocji kultury pozwoli nam dotrzeć do nowych odbiorców Festiwalu, a naszym gościom ułatwi poruszanie się po mieście i korzystanie z oferty Wielorzecza.

Tegoroczne wydarzenia festiwalowe odbywać będą się w Zespole Szkół Pijarskich, Bibliotece Elbląskiej, Teatrze im. Aleksandra Sewruka, Młodzieżowym Domu Kultury, Klubie Muzycznym Mjazzga, Sali Koncertowej przy ulicy Fabrycznej i Hotelu Elbląg.

V Festiwal Literatury Wielorzecze odbędzie się w dniach 22-24 września. Aplikacja dostępna będzie dla uczestników posiadających urządzenia mobilne z systemem Android. Będzie można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Store pod linkiem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.alternatywni
Zuzanna Gajewska

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB