środa, 24 lutego 2021. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Supermodelka Plus Size. 24-letnia elblążanka w reality-show Polsatu

2017-09-13 15:25:50 (ost. akt: 2017-09-13 15:45:12)

Autor zdjęcia: Mirek Kazimierczak

Pochodząca z Elbląga Katarzyna Nikiciuk pomyślnie przeszła casting i zakwalifikowała się do programu "#Supermodelka Plus Size" emitowanego w telewizji Polsat. Ma 24 lata i studiuje na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Jej wymiary to 44/46.

Za nami premierowy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" w telewizji Polsat. Widzowie mogli zobaczyć pierwszą grupę kandydatek, które podczas castingu stanęły przed jurorami. Uczestniczki, które przeszły do kolejnego etapu, wzięły udział w grupowej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych i z profesjonalnym modelem. Najlepsze, decyzją jury, dostały się do finałowej piętnastki i już za tydzień zobaczymy je w domu modelek.

Wśród szczęśliwej siódemki jest pochodząca z Elbląga 24-letnia Katarzyna Nikiciuk. Jest studentką Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Migracji na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. W związku od czterech lat. Jej najbliższą przyjaciółką jest mama. Jest silna i niezależna, choć przyznaje, że rozmiar czasami wprawia ją w kompleksy.

Kolejny odcinek programu zostanie wyemitowany w środę (13.08) w Polsacie o godz. 20.35.
Jak informują producenci, takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było.
— Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna - „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size — informują. — Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku.

W jury zasiadają cztery wyjątkowe osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size Ewa Zakrzewska i model Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie kolorowy ptak polskiej mody i najsłynniejsza blogerka w naszym kraju - Macademian Girl.

Podstawowym kryterium programu był rozmiar 42 lub większy, przy wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym: 18-28 lat. Na casting zgłosiło się ponad 1000 dziewczyn. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie do kolejnego etapu. Spośród tych, które zaprezentowały się przed jurorami, 30 musiało zmierzyć się z pierwszym zadaniem. Z tej grupy jury wyłoniło 15 kandydatek i właśnie one zamieszkały w domu modelek. To wszystko będzie można zobaczyć w dwóch pierwszych odcinkach „#Supermodelki Plus Size”.

Tytuł „Supermodelki Plus Size” otrzyma uczestniczka, która najlepiej spełni kryteria postawione przez jury oraz branżę mody. Aby finałowa piętnastka mogła w pełni pokazać swój potencjał, oddana zostanie w ręce ekspertów. Mają oni wydobyć z uczestniczek naturalne piękno, ale też, jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzić w ich wygląd zmiany, które pomogą im zostać profesjonalną modelką plus size.

W każdym odcinku uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek, czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości.
— Poprzez konkurencje uczestniczki odbędą fascynującą podróż od nieśmiałych kobiet, często poniżanych w przeszłości, do pewnych siebie supermodelek. Jurorzy i eksperci będą doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać - kto przejdzie do następnego odcinka, a kto zostanie wyeliminowany. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej — czytamy w komunikacie.

Na zwyciężczynię czekają nagrody: udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge - w Paryżu lub Mediolanie, sesja okładkowa w magazynie „Claudia”, 50 tys. złotych od fundatora nagrody głównej - firmy LIDA, producenta rajstop i pończoch dla kobiet plus size i jeszcze jedna niespodzianka, która znajdzie swoje rozwiązanie w finale programu.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Andrzej #2423108 | 78.88.*.* 21 sty 2018 20:47

    Miałem ją na bisie, fajna laska^^ Powodzenia

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Rysiek #2327064 | 178.235.*.* 13 wrz 2017 17:44

    Prawdziwe kobiety:).

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz