Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Taniec dla par. Zapisz się na kurs

2017-09-18 17:37:54 (ost. akt: 2017-09-18 15:51:30)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Chcesz wraz z drugą połową nauczyć się doskonale bawić na każdym weselu, ważnych uroczystościach czy zabłysnąć umiejętnościami na parkiecie w ulubionym klubie? Właśnie rusza kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Pierwsze zajęcia gratis.

— Na kurs tańca towarzyskiego zapraszamy pary małżeńskie, partnerskie, koleżeński — mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. — Taniec to jedna z najprzyjemniejszych form aktywności do spędzenia czasu razem. A umiejętności zdobyte podczas zajęć będzie można wykorzystać na każdym parkiecie i tym domowym i tym balowym.

Podczas zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe takie jak elegancki walc angielski, wirujący walc wiedeński, zmysłowe tango, subtelny foxtrot czy szalony quickstep oraz energetyczne tańce latynoamerykańskie: sambę, cha chę, rumbę, jive’a, paso doble. Kurs tańca to także nauka prowadzenia w parze, dobra zabawa i możliwość poznania nowych osób.

— Na pierwsze zajęcia zapraszamy w najbliższą niedzielę, 24 września o godzinie 16:00 — mówi Joanna Karpiuk. — Kurs poprowadzi Ewa Czyżyk, która w sposób przyjemny i bezstresowy potrafi nauczyć tańczyć każdą parę. Pierwsze zajęcia są gratis.

Zajęcia realizowane będą co niedziela w godzinach 16:00 – 18:00 na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid w Elblągu przy pl. Jagiellończyka 1.
Zyta Wrzos

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB