Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Jestem, po prostu jestem

2017-09-19 15:00:33 (ost. akt: 2017-09-19 14:04:31)
 Adrianna Godlewska-Młynarska,

Adrianna Godlewska-Młynarska,

Autor zdjęcia: arch. BP w Pasłęku

W poniedziałek, 18 września, w Bibliotece Publicznej w Pasłęku gościła Adrianna Godlewska-Młynarska, aktorka, wieloletnia partnerka życiowa Wojciecha Młynarskiego.

Jak sama wspomniała, już gdy po raz pierwszy usłyszała w kawiarni Nowy Świat występ przyszłego męża, wiedziała, że to jej bratnia dusza. Pani Adrianna opowiedziała historię o swojej wielkiej, szalonej miłości do Młynarskiego, życiu przy jego boku, wspólnej pracy i występach. Podczas spotkania, mówiła wiele o swojej książce „Jestem, po prostu jestem”, w której, patrząc z perspektywy lat „ogląda te dni, które przeszły jak przedziwny film, a może nawet serial o nieskończonej liczbie odcinków”.

Wspomnienia przeplatane były piosenkami, w wykonaniu Pani Adrianny, która do wspólnego śpiewania porwała także zgromadzoną publiczność.
Spotkanie poprowadził Krystian Nehrebecki, właściciel gdyńskiej Agencji Artystycznej R&K Nehrebeccy, aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Po spotkaniu można było kupić książkę „Jestem, po prostu jestem”, a także „Od oddechu do oddechu. Najpiękniejsze wiersze i piosenki” Wojciecha Młynarskiego.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Zaczytajmy się”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w programie Partnerstwo dla Książki.
Biblioteka w Pasłęku

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB