Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Prace drogowe na Odrodzenia. Uwaga, utrudnienia w ruchu

2017-09-21 10:10:32 (ost. akt: 2017-09-21 10:17:36)
Prace będą prowadzone na głównej ulicy elbląskiej Zawady

Prace będą prowadzone na głównej ulicy elbląskiej Zawady

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Dzisiaj na ulicy Odrodzenia prowadzone będą prace drogowe związane z odnową nawierzchni dróg. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bo zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Jak informuje zarząd dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu, w czwartek (21.09) planowane są roboty ozbiórkowe - frezowanie nawierzchni jezdni na Al. Odrodzenia — na odcinku od ul. Wiejskiej do zjazdu do domu handlowego Jantar.
— W trakcie prac obowiązywać będzie ruch wahadłowy. W celu zminimalizowania utrudnień roboty realizowane są poza godzinami szczytowego natężenia ruchu. Dla kierowców przejeżdżających przez Al. Odrodzenia na kierunku Mazurska-Ogólna zaleca się objazd ulicą Szarych Szeregów — informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Po sfrezowaniu nawierzchni robotnicy firma Skanska rozpoczną regulację krawężników i urządzeń infrastruktury podziemnej.
— Po regulacji krawężników wykonawca przystąpi do układania bitumicznej warstwy ścieralnej. O terminie układania nawierzchni jezdni na Al. Odrodzenia Departament Zarząd Dróg UM powiadomi z wyprzedzeniem — dodaje Łukasz Mierzejewski.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hedrak #2332968 | 78.88.*.* 21 wrz 2017 10:25

    Nareszcie!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz