Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Bajkowa wyspa w bibliotece

2017-09-23 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-22 11:25:00)
Biblioteka Elbląska zaprasza do Słonecznego Klubu Mam

Biblioteka Elbląska zaprasza do Słonecznego Klubu Mam

Autor zdjęcia: arch. Biblioteki Elbląskiej

Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada zaprasza na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”.

Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada zaprasza w środę 27 września o godz.17.00 dzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami/opiekunami na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa” zainspirowane książką Malachy Doyle pt. „Kaczorek, który wstydził się kwakać”, z której dzieci dowiedzą się jak radzić sobie z nieśmiałością. Wstęp wolny.

Nieśmiały kaczorek wstydzi się odezwać do kogokolwiek. Pewnego dnia wyrusza w poszukiwaniu ciekawej historii. Czy uda mu się odezwać i przełamać swoją nieśmiałość? Będzie można dowiedzieć się tego podczas spotkania. Historia, którą poznają dzieci uczy, jak pokonywać napotkane trudności i przezwyciężać nieśmiałość. W nawiązaniu do usłyszanej historii odbędą się też gry zabawy. Zapraszamy!

„Bajkowa wyspa” – to zajęcia, podczas których rodzice i ich pociechy mogą spędzać wspólnie czas na kreatywnej i rozwijającej zabawie. Inspiracją do tych zajęć są książki i ich bohaterowie.

Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę. Filia nr 5 mieści się przy ul. Rodziny Nalazków 20 w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1.
Informacja Biblioteki Elbląskiej

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB