Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Taniec towarzyski dla dzieci i dorosłych

2017-09-23 20:00:00 (ost. akt: 2017-09-22 13:30:25)

Autor zdjęcia: arch. CT Promyk

Chcesz nauczyć się tańczyć i jednocześnie zadbać o prawidłową postawę i ładną sylwetkę? Centrum Tańca Promyk zaprasza na nowe kursy tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych.

Tańca towarzyskiego można uczyć się każdym wieku i w każdym wieku jest on przyjemny i pożyteczny. Podczas zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe oraz latynoamerykańskie, począwszy od zapoznania się z rytmami, poprzez naukę podstawowych kroków, aż po swobodne poruszanie się na parkiecie. Dodatkowo taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma inną energię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne, a umiejętności wykorzystywane mogą być podczas różnych okazji.

- Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci, poza umiejętnościami tanecznymi wspomagają także rozwój koordynacji, równowagi, poprawę motoryczności oraz pozwalają ukształtować prawidłową sylwetkę, pokonać nieśmiałość oraz nabyć ogłady towarzyskiej – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Z kolei zajęcia dla dorosłych pomogą poprawić kondycję, spalić nadmierne kalorie, a także być ciekawą alternatywą spędzania czasu ze swoim partnerem. 

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 11:30 na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid przy pl. Jagiellończyka 1. - Na pierwsze zajęcia dziecko może wejść bez karnetu i sprawdzić czy zajęcia mu odpowiadają – dodają organizatorzy.

Zajęcia dla dorosłych rozpoczynają się w niedzielę 24 września, o godz. 16:00. Będą to pierwsze bezpłatne zajęcia, które odbędą się na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid.

- W naszym centrum można także zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych, podczas którego przygotowujemy do pierwszego tańca – dodają organizatorzy - Udzielamy również lekcji prywatnych, które dają możliwość indywidualnej pracy z instruktorem.
Informacja CT Promyk

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB