Wtorek, 26 maja 2020. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Podziel się posiłkiem. Zbiórka żywności w Elblągu

2017-09-26 17:06:14 (ost. akt: 2017-09-26 14:03:26)

Autor zdjęcia: Archiwum GO/pk

W piątek i sobotę (29 i 30 września) Bank Żywności w Elblągu prowadził będzie zbiórkę żywności w sklepach pod hasłem „Podziel się dobrym posiłkiem”.


Żywność zostanie przekazana lokalnym organizacjom które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci tj.: szkoły, świetlice, oraz stowarzyszenia pomagające najbiedniejszym dzieciom oraz młodzieży.


— W Elblągu część zebranej żywności przeznaczymy dla pomoc dla około 20 rodzin poszkodowanych w czasie ostatniej ulewy z terenu gminy Pasłęk. Taka potrzeba została do nas zgłoszona. Toteż prosimy mieszkańców Elbląga o hojność, żeby ta pomoc była jak największa — informuje Teresa Bocheńska z Banku Żywności w Elblągu.

Elblągu zbiórka będzie prowadzona w sklepach sieci Biedronka, wybranych sklepach sieci Społem, sieci Va bank, w sklepie Piotr i Paweł, w marketach Lidl przy ul. Dębowej, Lewiatan, Stokrotka, E.Leclerc. Carrefour i Kaufland. Ponadto zaprzyjaźnione stowarzyszenia będą zbierać żywność na potrzeby swoich mieszkańców w Suchaczu i Starym Polu.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. j23 #2336984 | 78.88.*.* 26 wrz 2017 17:26

    Nasz jedyny i słuszny rząd chwali się nadwyżką budżetową , a tu jeszcze zbiórka żywności - może by tak wicewojewoda co jest z Pasłęka du....e ruszył i coś dał dla poszkodowanych , czy tylko pod publike gra.....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz