Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Dzień dziecka utraconego

2017-10-07 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-06 12:15:20)
15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego pamiętając o dzieciach, które nie mogły się urodzić z powodu poronień, aborcji.

15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego pamiętając o dzieciach, które nie mogły się urodzić z powodu poronień, aborcji.

15 październik, to dzień w którym wspominamy dzieci utracone.

Jest to wyjątkowy dzień dla kilkudziesięciu tysięcy rodziców, których spotkała największa tragedia utraty dziecka. Pomimo wielkiego dramatu przeżywanego głęboko przez osieroconych rodziców, ich problem i doświadczenie wydają się być często niezauważone, a śmierć dzieci stanowi swoisty temat tabu wśród społeczeństwa. Właśnie dlatego jako ludzie, a tym bardziej jako chrześcijanie, pragniemy być razem i iść razem dalej.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Elbląskiej zaprasza tego dnia do udziału w Mszy św.(9godz. 18.00), która sprawowana będzie w kościele bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu w intencji rodzin, małżeństw oraz samotnych matek, które utraciły swoje dziecko przed narodzeniem.
Informacja diecezji elbląskiej

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anty lewak! #2346055 | 109.241.*.* 8 paź 2017 05:28

    Mam koleżankę która dwa razy poroniła i drugie dziecko mogła pochować.Był to dla niej cios i najgorsza wiadomość w życiu że nie będzie mogła urodzić dziecka!A te lewatywy chcą się skrobać!Tffyuu!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz