Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Na elbląskim lodowisku rusza liga hokeja

2017-10-11 14:58:37 (ost. akt: 2017-10-11 15:05:58)
Liga hokeja

Liga hokeja

Autor zdjęcia: arch. Wiking

Już w najbliższy weekend na elbląskim lodowisku rusza liga hokeja.

Już w najbliższy weekend: sobota 14 października godz. 18.00 i niedziela 15 października godz 9.00 pierwsze rozgrywki ligi hokeja na lodzie KPOZHL U14 - Żak Starszy.

Elbląscy hokeiści skrzyżują kije z faworytem rozgrywek - MKS Sokoły Toruń. Będzie to pierwszy mecz zawodników z naszego miasta w tegorocznych rozgrywkach ligowych w tej kategorii i pierwszy od kilku lat występ w rozgrywkach ligowych hokeja na lodzie.
Skład drużyny UKS WIkingowie uzupełniony będzie zawodnikami z UKS Bombers Malbork i HUKS Niedźwiadki z Gdyni dzięki współpracy zawartej pomiędzy klubami.

Wstęp na sobotni i niedzielny mecz jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie kibiców - zawodnicy grający w elbląskich barwach bardzo liczą na głośny doping, a emocji nie zabraknie!

Warto też wspomnieć, że elbląscy hokeiści występują jako uzupełnienie składu drużyny UKS Bombek w rozgrywkach ligi KPOZHL U12 (Żak Młodszy) i mają już na koncie 3 punkty w rozgrywkach. Najmłodsi hokeiści naszego klubu w sezonie 2017/2018 wezmą też udział w rozgrywkach ligowych KPOZHL w kategorii Minihokej w barwach gdyńskich Niedźwiadków. Zapowiada się więc ciekawy, pełen emocji sezon hokejowy.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anna #2348518 | 83.25.*.* 11 paź 2017 16:26

    Zastanawia mnie komu ma służyć to lodowisko? Moja córka miała dzisiaj iść na łyżwy ze szkołą i w ostatniej chwili zajęcia zostały odwołane. Pomyślałam ,że pewnie jeszcze jakaś awaria wyskoczyła, albo jakaś inna przyczyna. Jednak w szkole mojego syna okazało się ,że dzieci muszą zapłacić za każde wejście 6 zł ,więc szkoła zrezygnowała z wyjść na lodowisko. Przecież zawsze szkoły w ramach zajęć w-fu bezpłatnie mogły korzystać z lodowiska . Czy ktoś wyjaśni przyczynę tych zmian? Czyżby nowy dyrektor wprowadził takie zmiany?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz