Czwartek, 4 marca 2021. Imieniny Adrianny, Kazimierza, Wacława

Marta Gałuszewska wśród 16 najlepszych głosów w Polsce! Czy wygra The Voice of Poland?

2017-10-28 22:00:39 (ost. akt: 2017-10-29 07:59:56)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska znalazła się wśród szesnastu najlepszych głosów tej edycji telewizyjnego show "The Voice of Poland ". Po tym sukcesie 23-latka wystąpi w odcinkach emitowanych na żywo w TVP2.

Wszystko rozstrzygnęło się podczas 14. odcinka The Voice of Poland pod tytułem "Nokaut", który został wyemitowany w TVP 2 w sobotę (28.10). Podczas tego odcinka poznaliśmy czteroosobowe składy drużyn trenerów-jurorów, które wystąpią w odcinkach emitowanych na żywo.

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska wystąpiła jako druga z drużyny Michała Szpaka. Zaśpiewała "Give Me Love" Eda Sheerana. Jej występ był na tyle dobry, że nawet przez moment Michał Szpak nie pomyślał o tym, by z niej zrezygnować. I elblążanka pewnie awansowała do kolejnego etapu telewizyjnego show.
— Mam nadzieję, że każdy kto we mnie wierzył, kto trzymał za mnie kciuki jest ze mnie dumny — powiedziała Marta.

— Wybrałem osoby, które są gotowe przejść kolejny etap - tu w głowie — dodał Michał Szpak.

Marta Gałuszewska urodziła się w Elblągu, ma 23 lata. Od czterech lat mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta i okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu.

Dla 23-latki to nie jest pierwsza przygoda z muzycznym programem telewizyjnym. Kilka lat temu razem z drużyną Ryszarda Rynkowskiego, reprezentującą Elbląg, dotarła aż do finału programu "Bitwa na głosy". Próbowała także z zespołem The Nowhere sił w „Must be the music”. Marta uczyła się śpiewać w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.

Przypomnijmy, że z powodzeniem w programie The Voice of Poland startował inny elblążanin, Gracjan Kalandyk. W 2014 roku dotarł aż do finałowego odcinka i zakończył muzyczną rywalizację na trzecim miejscu.
AKT

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Bc #2362440 | 83.6.*.* 29 paź 2017 12:32

    ...a dlaczego nikt nie mówi o Martynie Pawłowskiej, która pochodzi z Biskupca, także jest w 16 -tce.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)