Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Targi seniora w Światowidzie

2017-11-13 17:00:52 (ost. akt: 2017-11-13 14:50:43)

Autor zdjęcia: Wkipedia/AC

"Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora.

Już w najbliższy piątek (17.11) o godzinie 11:00 CSE „Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora.

Podczas spotkania będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Elblągu czy skorzystać z porad prawnych.

— Swoje stoisko będzie też miał między innymi sklep Zielarsko-Medyczny czy Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, a na stoisku elbląskich Amazonek będzie można nauczyć się na fantomie samobadania piersi — mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, organizatorka targów. – Targi rozpocznie występ grupy wokalnej, którą od początku realizacji projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań” prowadzi w „Światowidzie” Urszula Zajko-Olejniczak.


Ponadto w programie targów, które planowane są do godziny 17:00, znalazły się konkursy z nagrodami i warsztaty plastyczne (w godzinach 12.00 – 12.45 i 15.00 – 15.45).


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB