Wtorek, 13 kwietnia 2021. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy

Spotkanie z Aleksandrą Tyl. Mamy dla Was jej książki

2017-11-22 14:12:48 (ost. akt: 2017-11-22 14:15:34)

"Anielska Zima" to kolejna powieść Aleksandry Tyl, która ukazała się niedawno na rynku. W najbliższy piątek (24.11) z autorką będzie można się spotkać w księgarni BookBook przy al. Grunwaldzkiej 29 w Elblągu. Początek spotkania o godz. 17. Wstęp bezpłatny. Dla naszych Czytelników mamy trzy książki "Anielska Zima".

O Aleksandrze Tyl
Humanistka, optymistka, romantyczka. Odkąd skończyła 30 lat, jej licznik czasu się popsuł i nie zamierza go naprawiać. Relaksuje się malując akrylami na płótnie. Lubi kuchnię włoską, czerwone wino i hiszpańską muzykę. Uzależniona od czekolady. Nie lubi horrorów, niedopasowanych ubrań i głośnych budzików.
Fascynują ją ludzie, różnorodność charakterów i temperamentów. Uważa, że każdy jest osobnym wszechświatem, a tym, co potrafi je trwale złączyć jest miłość.

O nowej książce Aleksandry Tyl
Wyniosła i pewna siebie Kaja pragnęła wielkiej miłości i wystawnego życia. Jej narzeczony okazał się jednak oszustem matrymonialnym, przez którego straciła nie tylko pieniądze, lecz także naraziła się na śmieszność. Przerażona perspektywą tłumaczenia się z miłosnej i finansowej klęski, uciekła przed oczami wścibskich koleżanek i zamieszkała w Polance, chcąc za wszelką cenę przekuć swoją porażkę w sukces. Las, który kupiła od naciągacza, ma być teraz jej największą inwestycją. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem, a długi każdego dnia rosną. Dziewczyna, przytłoczona problemami, pokornieje, uświadamiając sobie, że to wcale nie brak pieniędzy jest jej największym zmartwieniem.

Dla naszych Czytelników mamy trzy książki Aleksandry Tyl "Anielska Zima" wraz z autografami autorki. By zdobyć jedną z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać trzy wyrazy, które kojarzą się nam z czytaniem - treść sms to de.ks.odpowiedź.
Koszt sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Na sms-y czekamy do najbliższej środy (29.11) do godz. 23.59. Książki trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB