Poniedziałek, 12 kwietnia 2021. Imieniny Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

Elbląski Fumez rusza w trasę!

2017-11-24 09:29:40 (ost. akt: 2017-11-24 15:21:58)
Fumez

Fumez

Autor zdjęcia: arch. zespołu

Z początkiem nowego roku elbląski Fumez rusza w trasę koncertową.

— Trasa rusza 5 stycznia i skończy się w marcu lub kwietniu. Mamy zaplanowanych 11 koncertów, ale jestem w trakcie uzgadniania następnych terminów. Całość ogłosimy na przełomie listopada i grudnia — zapowiada Filip Górski, członek zespołu.

Zespół Fumez powstał w 2015 roku w Elblągu. Od tego czasu stara się krok po kroku docierać do coraz szerszej grupy odbiorców. Ukoronowaniem dotychczasowej drogi zespołu jest wydanie EP-ki, która ujrzała światło dziennie w listopadzie 2016 r., a także liczne koncerty na coraz większych scenach.

Twórczość zespołu to połączenie kilku nurtów oraz różnych inspiracji, które owocują nowoczesnym rockowym brzmieniem. Niewątpliwym atutem są również niebanalne teksty, które w połączeniu z oryginalną warstwą muzyczną tworzą całość, obok której nie da się przejść obojętnie. Zespół dzięki ciężkiej pracy i pasji zyskuje coraz większe uznanie wśród fanów cięższych brzmień, czego dowodem jest koncertowa frekwencja, a także pozytywne opinie słuchaczy i recenzentów, oraz zwycięstwa i wyróżnienia na wszelkiego rodzaju przeglądach oraz festiwalach.

Skład zespołu: Filip Górski - gitara basowa, Łukasz Adamkiewicz- gitara elektryczna, Kacper Górski - perkusja,
Dominik Sienkiewicz - gitara elektryczna i wokal

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB