Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Ryszard Rynkowski i Paulina Hebel na Gali Fundacji Elbląg

2017-11-24 14:57:02 (ost. akt: 2017-11-24 14:59:32)
Paulina Hebel

Paulina Hebel

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XVII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XIV edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.

Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Chór Cantata, Paulina Hebel oraz Mateusz i Klara Grodziewicz-Cernuto.

Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.

XVII Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 17.00 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 88) w celu nabycia cegiełek (wejściówek), dostępnych w kwocie 10 zł oraz 20 zł, z których dochód również zostanie przeznaczony na wspomniany wyżej cel.
Informacja Fundacji Elbląg

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB