środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Spotkanie z Tomaszem Sekielskim

2017-12-11 10:48:31 (ost. akt: 2017-12-11 10:54:54)

Autor zdjęcia: Archiwum rozmówcy

"Smak Suszy" to kolejna powieść Tomasza Sekielskiego. Już w najbliższy wtorek (12:12) z autorem będzie się można spotkać w księgarni BookBook przy al. Grunwaldzkiej 29 w Elblągu. Początek spotkania o godz. 17. Wstęp bezpłatny. Dzień później w tym samym miejscu odbędzie się autorskie spotkanie z Sylwią Chutnik, autorką powieści "Kobiety, które walczą" (godz. 17).

O książce "Smak Suszy" Tomasza Sekielskiego
Druga część trylogii pt. Susza - specjalisty od politycznych thrillerów - Tomasza Sekielskiego. Jak smakuje susza? Dla jednych jest to smak krwi i mrocznych tajemnic. Dla drugich susza to smak ośmiorniczek i bezwzględnej walki o władzę. Są wreszcie tacy, dla których jest to smak zemsty. Wstrząsający thriller, w którym miesza się to co dobre i złe. Handel ludźmi, polityczne spiski, nielegalne eksperymenty medyczne i wojna z terroryzmem. W grze, w której nie obowiązują żadne zasady i nie wiadomo kto jest myśliwym a kto zwierzyną, w każdej chwili Twoi najlepsi przyjaciele mogą okazać się Twoimi największymi wrogami. Po dwóch krwawych zamachach, w Polsce zostaje wprowadzony stan wyjątkowy. Wciąż nie wiadomo kim są terroryści którzy zabili 167 osób. To potęguje poczucie zagrożenia i wzmaga polityczną presję na specjalny zespół śledczy. Na jego czele stoi prokurator Agnieszka Ossowska, kobieta z problemami alkoholowymi i własnym życiem. Mimo to krok po kroku zmierza do celu, aby odkryć prawdę. Ta może ją jednak przerosnąć. A Ty odważysz się spróbować jak smakuje susza?

Dla naszych Czytelników mamy trzy książki Tomasza Sekielskiego wraz z autografami autorki. By zdobyć jedną z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać trzy wyrazy, które kojarzą się nam z czytaniem - treść sms to de.ts.odpowiedź.
Koszt sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Na sms-y czekamy do najbliższego piątku (15.12) do godz. 23.59. Książki trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gryzipiórek w roli dziejopisa #2395793 | 37.128.*.* 11 gru 2017 20:12

    Brednie tego dziennikarzyny na temat Ericha Kocha są nie do podrobienia.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)