Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Żegnaj trenerze. Jerzy Kozłowski nie żyje

2018-01-06 11:13:14 (ost. akt: 2018-01-06 11:49:44)

Autor zdjęcia: Krzysztof Nowacki

Smutna wiadomość dotarła do nas w sobotę. Nie żyje Jerzy Kozłowski, wieloletni trener strzelectwa w Orle Elbląg. Jest jedną z ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek pod Złotowem (woj. wielkopolskie).

Elbląski sport poniósł wielką stratę. Jerzy Kozłowski zajmował się przez wiele lat i z sukcesami szkoleniem dzieci i młodzieży w sekcji strzeleckiej Orła Elbląg. Był szanowany, lubiany i zawsze pomocny.

O jego śmierci poinformowała sekcja strzelecka Orła za pośrednictwem Facebooka.
— Z przykrością informujemy, że zginał nasz trener, kolega, a przede wszystkim mąż, ojciec i dziadek. Wieloletni trener strzelectwa sportowego oraz pięcioboju nowoczesnego — napisali przedstawiciele klubu.

— Dziś dowiedziałem się o śmierci trenera Jerzego Kozłowskiego. Trenera, który uczył mnie wielu rzeczy, i z którym kiedyś pracowałem na strzelnicy. Było to w latach, które bardzo dobrze wspominam. Słowo trener pasowało do niego jak nazwisko. Tak do niego zawsze mówiłem i tak pozostanie w pamięci. Żegnaj Trenerze — napisał Krzysztof Nowacki, jeden z wielu jego wychowanków.

Jak wynika z naszych informacji, Jerzy Kozłowski zginął w piątek w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 pod Złotowem. Samochód, którym podróżował, zderzył się na prostym odcinku drogi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB