Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Ten bal pozostanie w ich pamięci na zawsze

2018-01-12 21:45:12 (ost. akt: 2018-01-13 21:49:14)

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

Taki wieczór zdarza się tylko raz i pozostaje w pamięci każdego maturzysty na zawsze. Później pozostanie już tylko odliczanie dni do egzaminu maturalnego. W Elblągu jako jedni z pierwszych na balu studniówkowym, już dziś, bawią się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu.

Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!
— To bal jedyny i przez to wyjątkowy, bo każdy ma swoją studniówkę tylko raz w życiu. Mam nadzieję, że do waszego dzisiejszego balu będziecie często wracali pamięcią. Studniówka przypomina nam także o tym, że to już tylko 100 dni zostało do majowych egzaminów. Mam nadzieję, że wykorzystacie te dni na pracę tak, byśmy się wszyscy mogli w maju cieszyć z sukcesu tego egzaminu. Ale dzisiaj nie czas na rozmowy o nauce. Dziś czas na zabawę. Życzę wam wyjątkowych wrażeń i dobrych z niej wspomnień — mówił w piątek (12.01) Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO w Elblągu.

Uczniowie dziękowali zaś nauczycielom i wychowawcom za wyjątkowe chwile spędzone w szkole, opiekę, trud włożony w ich w wychowanie i przekazaną wiedzę.
— Jeszcze moment i będziemy mierzyć się z dorosłym życiem. Często przestrzegacie nas przed tym, że to niełatwe. Lecz jednocześnie utrzymujecie na duchu utwierdzając w przekonaniu, że nie niemożliwe. Uczycie nas szacunku, prawdy, podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Dziękujemy naszym kochanym nauczycielom, że byliście przy nas w chwilach zagubienia. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Za dobre słowo, wiedzę, wasz wysiłek i pracę. Nasz sukces w przyszłości będzie po części waszym sukcesem — mówiła Justyna Bożyk, uczennica klasy czwartej.

A potem, zgodnie ze słowami wieszcza "poloneza czas zacząć". Staropolski taniec odtańczyło osiem par: tradycją jest, że co roku układ szkolnego poloneza w popularnym "Ekonomiku" jest inny: w tym roku tancerze zaskoczyli wszystkich nietypową i skomplikowaną gwiazdą w kole.

Dziś wieczorem na studniówce ZSEiO bawi się około 100 uczniów z czterech klas maturalnych.
as

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB