Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Studniówka II LO. "To piękny, cudowny wieczór" [zdjęcia]

2018-01-12 23:02:47 (ost. akt: 2018-01-13 21:48:30)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

To piękny, cudowny wieczór. Spotkali się na symboliczne 100 dni przed maturą, by dobrze się bawić. Taki bal zdarza się raz w życiu. Tegoroczni maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu na studniówce bawili się z piątku na sobotę w hali MOS przy ul. Kościuszki.

Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!
Mają za sobą prawie trzy lata nauki w II Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu. W piątek spotkali się, by bawić się na swojej studniówce w hali przy ul. Kościuszki.

— Mijają trzy szkolne lata od momentu, gdy większość tych młodych ludzi przekroczyła progi II Liceum Ogólnokształcącego — mówiła w imieniu rodziców Katarzyna Kreczman. — Trzy jakże długie i zarazem krótkie lata - okres wytężonej pracy nauczycieli, wzlotów i upadków naszych dzieci. Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele - powierzając na kilka lat młodych ludzi niewątpliwie większość z nas, rodziców, robiła to z pewną dozą niepewności, obawą czy dokonują odpowiedniego wyboru, czy poradzą sobie państwo z ich niesfornymi charakterami, buntowniczą naturą w momentach niezdecydowania: czy być jeszcze dzieckiem czy już dorosłym. Dzisiaj wiemy, że nasze obawy okazały się niepotrzebne — dodała.

— To cudowny, piękny wieczór — mówiła Agnieszka Jurewicz, dyrektor II LO. — Spotykamy się na symboliczne 100 dni przed maturą. Matura to nobilitacja, to wejście do elity intelektualnej, to przepustka do dalszego rozwoju intelektualnego i nie tylko. Dzisiaj okres beztroski się kończy, bo oto zaczynać się będzie 100 dni ciężkiej, intensywnej powtórki do matury. Wiem o tym, ze jesteście do niej fantastycznie przygotowani. Szaleństwa studniówki są wprost proporcjonalne do wyników matur, więc naprawdę intensywnie korzystajcie z tego dnia.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ell #2416932 | 78.88.*.* 13 sty 2018 09:49

    komuś zabrakło chyba światła, jakość zdjęć fatalna

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz