Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Studniówka ZST. "Cztery lata nauki minęły zadziwiająco szybko" [zdjęcia]

2018-01-19 23:41:17 (ost. akt: 2018-01-20 00:04:10)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Cztery lata nauki minęły im "zadziwiająco szybko". Z piątku na sobotę tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu bawili się na swojej studniówce.

Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Technicznych na miejsce swojej studniówki wybrali Kazimierzówkę. Bal otworzył polonez.

Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!
— Cztery lata wspólnej nauki minęły nam zadziwiająco szybko. W szkolnej rzeczywistości, trudach pracy i radości sukcesu towarzyszyliście nam zawsze wy, drodzy nauczyciele. Dziękujemy za przekazaną wiedzę wyrozumiałość i cierpliwość — mówili w imieniu uczniów Ula Spychalska i Krystian Rosenkiewicz.

Uczniowie ZST mieli również podziękowania dla swoich rodziców.
— Przez całe życie byli przy nas, wspierają nas swoją radą, pomagają, dodają otuchy, są wyrozumiali, cierpliwi i zachęcają nas do pokonywania przeszkód — mówili.

Rodzice tegorocznych maturzystów ZST dziękowali dyrekcji szkoły i nauczycielom za trud włożony w rozwój i edukację ich dzieci.
— Podziękowanie kierujemy również do wychowawców, którzy dawali wsparcie naszym dzieciom w tych dobrych i gorszych chwilach, byli przy nich przez cały okres nauki — mówili.

Także dla swoich dzieci mieli życzenia.
— Życzymy sukcesów, spełniania marzeń i planów, który każdy z was ma. Pielęgnujcie wspomnienia i przyjaźnie, jakie zawarliście w szkole. Teraz przede wszystkim życzymy wam dobrych i bardzo dobrych wyników na egzaminach maturalnych i zawodowych, jednak dziś zapomnijcie o maturze, troskach i kłopotach, przed wami bal — mówili.

Hanna Mierzejewska, dyrektor ZST, wspominała początki edukacji tegorocznych maturzystów w szkole.
— Pamiętam, kiedy 1 września 2014 r. stanęliście u bram Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Pamiętam was, jak mieliście po 16 lat, niektórzy nawet 15. Były to dla was chwile, które pozostaną, jak myślę, do końca życia w waszej pamięci. Nie wiedzieliście co was spotka, kto was będzie uczył, jaka to jest szkoła, jakie koleżanki i kolegów spotkacie — mówiła. — Myślę, że po 3,5 roku dokonaliście fantastycznego wyboru. Pamiętam, co powiedziałam na inauguracji roku szkolnego. Zacytowałam nasz wielki autorytet Jana Pawła II - "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Przez te 3,5 roku, my nauczyciele, dzieliliśmy się z wami wiedzą, pomagaliśmy wam nabyć umiejętności, ale teraz wy pokażecie kim będziecie. Za 104 dni przystąpicie do egzaminu maturalnego. To będzie ogromne wyzwanie. Liczę na was. Liczę, że wszyscy przystąpicie do egzaminu maturalnego i wszyscy zdacie na najwyższe noty.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. CNOTA TEŻ! #2422591 | 109.241.*.* 20 sty 2018 21:50

    Prawiczki we łzach!Rodzice rozdziewiczonych później też!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz