Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Studniówka III LO. W ten wieczór najważniejsza była dobra zabawa [zdjęcia]

2018-01-21 10:35:41 (ost. akt: 2018-01-21 10:59:16)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Do matury pozostało tylko 105 dni. Trzy lata wspólnej nauki minęły nam zadziwiająco szybko. Ale dzisiaj najważniejsza jest dobra zabawa — mówili tegoroczni maturzyści III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu podczas uroczystego rozpoczęcia swoje studniówki w Hotelu Elblągu.


Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!
Tegoroczni maturzyści III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się na studniówce z soboty na niedzielę (20/21.01) w Hotelu Elblągu.
— Pozostało tylko 105 dni matury. Trzy lata wspólnej nauki minęły zadziwiająco szybko — mówili podczas uroczystego rozpoczęcia studniówki. — Dziś nadszedł ten upragniony wieczór. A musimy pamiętać, że dobra zabawa jest teraz najważniejsza.

Jak tradycja każe, studniówkę otworzył polonez. Nie zabrakło także podziękowań. Uczniowie III LO dziękowali m.in. za drogocenny czas spędzony w szkole i możliwość kształcenia się w atmosferze spokoju, troski i motywacji.

— Drodzy nauczyciele, doceniamy wasze zaangażowanie i wytrwałość w przybliżaniu nam wiedzy, dzięki której stajemy się bardziej otwarci na świat i ludzi. Kochani rodzice, dziękujemy za wszystko co dla nas robicie, za słowa otuchy i zachęty, za wspieranie nas w podejmowaniu wyzwań i w codziennych zmaganiach — mówili. — A wszystko po to, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje życiowe plany, te bliższe matura, studia i te bardziej odległe.

Beata Orzech, dyrektor III LO, przypominała, że od 1 września 2015 r., to jest czasu, kiedy tegoroczni maturzyści rozpoczęli naukę w tej szkole, minęło prawie 900 dni.
— 900 dni wytężonej pracy, zabawy, różnych przygód, czasami nauki, a teraz jesteście na ostatniej prostej — mówiła. — Nie tak często się zdarza, że uczniowie przychodzą tak chętnie w sobotni wieczór na spotkanie z nauczycielami. Nie mniej ten wieczór jest wyjątkowy, wasz bal studniówkowy. Dzisiaj jest czas, żeby się pobawić, wyszaleć. Mówi się, że jak bawimy się na studniówce, takie będą wyniki na maturze. Życzę wam, byście dzisiaj wybawili się wspaniale oraz wspaniałych wyników na maturze.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB