środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Studniówka szkoły muzycznej. Ten bal zapamiętają na długo [zdjęcia]

2018-01-22 12:43:45 (ost. akt: 2018-01-22 13:48:40)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Zatrzymać się na jeden wieczór, odłożyć arkusz z matematyki, schować instrumenty do futerału i oddać się beztroskiej zabawie we wspaniałym towarzystwie. Taki plan na swoją studniówkę mieli tegoroczni maturzyści z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.


Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!

Tegoroczni maturzyści z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu na swojej studniówce bawili się z soboty na niedzielę w Hotelu Młyn.
— Niektórzy z nas są w tej szkole już trzynasty rok, inni zaś uczą się tutaj dopiero sześć lat. Jednak niewątpliwie dla nas wszystkich szkoła stała się drugim domem — mówili podczas oficjalnego rozpoczęcia tego wyjątkowego w życiu balu. — Na drogach naszej edukacji spotkaliśmy wielu cudownych pedagogów, którzy swoją pracą, zaangażowaniem dokonali prawie niemożliwego, sprawiając, że stoimy tu dzisiaj przed państwem u progu dorosłości.

I podkreślali, że ich szkoła to nie tylko nauka, ale przede wszystkim niezwykła atmosfera i ludzie, którzy ją tworzą.

Andrzej Korpacki, dyrektor szkoły muzycznej, jest przekonany, że uczniowie, którzy opuszczą w tym roku mury tej placówki, świetnie poradzą sobie na egzaminach maturalnych, a także później w dorosłym życiu.
— Niedługo ważne egzaminy. Jestem pewien, i nie jest to tylko moje zdanie, że w pełni potwierdzicie, że jesteście na szczycie piramidy tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych — mówił. — A wasze kompetencje, umiejętności, talenty, które mieliśmy okazję poznać i podziwiać, i z których jesteśmy dumni, będą przyczynkiem do tego, że to wy będziecie również elitą intelektualną i kulturalną nie tylko kraju. Jednak dzisiaj jest dzień zabawy, odkładamy na bok te wszystkie poważne rzeczy — dodał.

Wspaniałej zabawy uczniom życzyła ich wychowawczyni Agnieszka Pazdyka.
— Przed wami niezapomniany wieczór i noc. I chociaż ten czas szybko minie, pięknie się bawcie. Przed wami okres szczególnej pracy, powtórek oraz czas wyborów. Życzę wam aby był to czas dobrze wykorzystany, czas, w którym dokonacie mądrych wyborów związanych ze swoją przyszłością — mówiła.
AKT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB