środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Miał zakaz zbliżania się do kobiet... Przyszedł do nich i znowu się awanturował

2018-02-08 13:31:21 (ost. akt: 2018-02-08 13:33:40)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

37-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Zarzuca mu się groźby wobec dwóch kobiet oraz niestosowanie się do zakazu zbliżania. Mężczyzna po raz kolejny wszczął awanturę i się odgrażał.

Cała sytuacja miała miejsce w poniedziałek wieczorem.
— Do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Elbląga przyszedł pijany mężczyzna, i zaczął się awanturować. Gdy na miejsce przyjechał wezwany patrol, to ten zdołał już uciec. Policjanci zatrzymali go kilkaset metrów dalej — informuje komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu okazało się, iż ma on już zakaz zbliżania się do kobiet pracujących w tym sklepie, bo już wcześniej im się odgrażał.
— Wobec mężczyzny prowadzona jest również sprawa o uszkodzenie mienia. Policjanci oraz prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 37-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna na czas prowadzonego postępowania trafił do aresztu. Kierowanie gróźb wobec innej osoby zagrożone jest karą do 2 lat więzienia — dodaje kom. Nowacki.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB