środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wygraj bilet do Multikina! Mamy dla Was zaproszenia na antywalentynki, czyli noc horrorów

2018-02-09 08:10:00 (ost. akt: 2018-02-08 21:36:41)
Kadr z filmu "Tajemnica Marrowbone"

Kadr z filmu "Tajemnica Marrowbone"

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po przepełnionych różem, słodkościami i filmami o miłości Walentynkach, w kinie spotkają się fani mocnych wrażeń, aby przez całą noc celebrować swoje święto - Antywalentynki! Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie!

Podczas Antywalentynkowej Nocy Horrorów w elbląskim Multikinie będzie można obejrzeć aż cztery przerażające horrory: zaledwie tydzień po premierze "Winchester. Dom duchów", pokaz specjalny "Tajemnicy Marrowbone" (film nie będzie prezentowany na regularnych seansach w kinach), "Escape Room" oraz "Redwood".

— Nie zabraknie tajemnic, demonów, potworów, psychotycznych postaci i makabrycznych scen. Atmosfera tajemnic i strachu będzie gęstniała z każdą minutą i wystawi nerwy widzów na poważną próbę! — zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

W elbląskim Multikinie maraton filmowy odbędzie się z 16 na 17 lutego. Początek w piątek 16 lutego o godz. 22, a przewidywany koniec w sobotę około 5. Bilety kosztują od 28 do 37 zł.

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten maraton filmowy. Żeby zdobyć jedno z nich należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać trzy słowa, które kojarzą się nam z filmem - treść sms to de.mf.odpowiedź.
Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Czekamy na nie do najbliższej środy (14.07) do godz. 23.59. Zaproszenie trafi do autorów do najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.


O FILMACH
Winchester. Dom duchów
Specjalny pokaz zaledwie tydzień po premierze (film wchodzi do kin 9 lutego)! Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami w najsłynniejszym nawiedzonym domu w historii.
Sarah Winchester pogrążona w żałobie po utracie męża i syna oddala się od codziennego życia. Jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zginęły z karabinu Winchester - słynnej broni skonstruowanej przez męża. Aby się bronić przed demonami, kobieta zleca budowę niezwykłej rezydencji z mnóstwem pokoi oraz korytarzy i schodów prowadzących donikąd, która ma być pułapką na nękające ją byty. Rodzina wdowy jest zaniepokojona jej stanem psychicznym, jednak okazuje się, że kobieta wcale nie oszalała...
Wciągająca i przerażająca historia o mrocznej posiadłości pełnej labiryntów, tajemnic i duchów.

Tajemnica Marrowbone
Pokaz specjalny, tylko na ENEMEFie! Film nie będzie grany na regularnych seansach w kinach.
Tajemniczy i trzymający w napięciu horror scenarzysty "Sierocińca" oraz producentów "Labiryntu fauna" i "Siedmiu minut po północy".
Rose wraz z dziećmi ucieka od przeszłości w Wielkiej Brytanii i znajduje schronienie w odziedziczonym domu w Ameryce. Wkrótce kobieta umiera wskutek ciężkiej choroby. Dzieci chcąc pozostać razem postanawiają zachować śmierć matki w tajemnicy do momentu uzyskania wieku 21 lat przez najstarszego z nich - Jacka. Okazuje się, że dom poza rodzeństwem kryje jeszcze jednego mieszkańca, którym jest złowrogi duch. Jak długo uda mi się utrzymać sekret i jak poradzą sobie z nękającą ich tajemniczą obecnością?
Mroczna opowieść, wypełniona ciężką atmosferą niepokoju, w której nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji.

Escape Room
Przerażający film nawiązujący do klasyki horroru - legendarnej serii "Piła".
Grupa przyjaciół świętuje urodziny jednego z nich wynajmując tajemniczy escape room, o którym krążą dziwne, napawające lękiem opowieści. Na miejscu zostają rozdzieleni i trafiają do różnych pomieszczeń. To, co początkowo uznają za żart wkrótce przeistacza się w prawdziwy koszmar. Okazuje się, że mają godzinę, aby wydostać się z zagadkowego labiryntu i tym samym ocalić swoje życie. Czeka na nich szereg makabrycznych łamigłówek i odkrycie tożsamości osoby, która ich uwięziła.
Trzymający w ciągłym napięciu film ukazujący jak makabryczny może okazać się finał dobrej zabawy.
Redwood
Wbijający w fotel dreszczowiec ukazujący przerażające tajemnice lasu po zachodzie słońca. Zdjęcia filmu zrealizowano na trenie Polski - w Karkonoszach.
Chory na białaczkę Josh dowiaduje się, że wśród dzikiej przyrody parku narodowego "Red Wood" kryje się bestia posiadająca nadprzyrodzoną, uzdrowicielską moc, jednak ceną za zdrowie ma być życie ukochanej osoby. Chłopak wyrusza na camping w towarzystwie Beth. Mimo przestrogi strażnika parku, para zbacza ze szlaku i w efekcie staje twarzą w twarz z najmroczniejszym obliczem lasu.
Po tym filmie spacery po lesie już nigdy nie będą takie same!
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB