Poniedziałek, 17 czerwca 2019. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Policjanci zatrzymali 27-latka. Podczas przeszukania mieszkania znaleźli narkotyki

2018-02-15 12:33:51 (ost. akt: 2018-02-15 12:38:11)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów amfetaminy, marihuanę oraz tabletki ecstasy.

— Kryminalni z Elbląga od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą wprowadzania i sprzedaży środków odurzających na terenie Elbląga. Na podstawie własnych ustaleń i zebranych dowodów policjanci zatrzymali 27-letniego elblążanina w jego mieszkaniu w centrum miasta. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli należące do zatrzymanego 392,69 gramów amfetaminy, 0,27 grama marihuany oraz dwie tabletki ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej był karany, między innymi za kradzieże i włamania — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwoli prokuratorowi na złożenie wniosku o tymczasowe aresztowanie zatrzymanej. Za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara więzienia od 2 do 12 lat, udzielanie oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB