Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Ich recepta na udany związek była najlepsza. W nagrodę pyszna kolacja w pizzerii Oliwce

2018-02-17 11:08:56 (ost. akt: 2018-02-17 11:19:58)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Pani Sylwia i pan Marek wzięli udział w naszym konkursie i przysłali do nas sms-em swoją receptę na udany związek. Dzięki temu w czwartek wieczorem gościli na kolacji w pizzerii Oliwka. Gratulujemy.

— Błysk w oku, gorące serce i róża w butonierce. Związek trzeba podlewać, pielęgnować i nowe emocje dawkować. Miłość lubi romantyzm i autorskie niespodzianki - dzięki temu cudowne są wspólne poranki — oto recepta pani Sylwii Lipnickiej-Gajownik na udany związek.

Redakcyjne jury uznało, że to właśnie ta recepta jest najlepsza i przyznała jej autorce pierwszą nagrodę w naszym walentynkowym konkursie, czyli kolację w pizzerii Oliwka. Nagroda została "skonsumowana" w czwartek wieczorem. Pani Sylwia wraz z mężem panem Markiem zabrali na ten wspólny wieczór również synów Marcela i Michała. Razem spędzili tutaj około dwóch godzin.

— Bardzo nam się podobało w pizzerii Oliwka, spędziliśmy miało czas. Jedzenie było pyszne, obsługa sympatyczna. Czas dla nas jakby się zatrzymał. Mogliśmy nacieszyć się swoją obecnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za gościnę w pizzerii — powiedziała nam pani Sylwia.

Przypomnijmy, że dla uczestników zabawy mieliśmy cztery nagrody. Były to: kolacja dla dwóch osób w pizzerii Oliwka przy ul. Wigilijnej 6-7, strzyżenie i modelowanie dla niej i dla niego w salonie fryzjersko-kosmetycznym Wiktoria przy ul. Lotniczej 2 oraz dwa podwójne zaproszenia na film „Nowe Oblicze Greya” w Kinie Światowid na 14 lutego.

Kolejne atrakcyjne konkursy na naszych łamach już wkrótce!