Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Występowali w The Voice Kids. 12-latek z Elbląga z kolegami założyli boysband [film]

2018-02-27 13:23:51 (ost. akt: 2018-02-27 13:48:03)
Maksymilian Więckowski (pierwszy z lewej) wystąpił razem z zespołem w finałowym odcinku The Voice Kids

Maksymilian Więckowski (pierwszy z lewej) wystąpił razem z zespołem w finałowym odcinku The Voice Kids

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

12-letni Maksymilian Więckowski z Elbląga odpadł z telewizyjnego programu "The Voice Kids" podczas bitwy na głosy. Ale to nie był koniec jego przygody z tym programem. Teraz może się okazać, że to początek większej kariery muzycznej. Razem z trzema kolegami, których poznał podczas programu, założyli zespół „4 Dreamers”.

Pochodzący z Elbląga Maksymilian Więckowski oraz Kuba Szymanowski, Tomek Gregorczyk i Mateusz Gędek spotkali się na planie programu „The Voice Kids” emitowanego w TVP2 i choć dostali się do różnych drużyn, to nie przeszkodziło im to w tym, by się zaprzyjaźnić.

Mało tego! Ta fantastyczna czwórka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać do końca programu, by rozpocząć karierę. I to był strzał w dziesiątkę. Chłopcy założyli zespół „4 Dreamers” i zdążyli już nagrać dwie piosenki, które zaprezentowali podczas odcinka finałowego „The Voice Kids” w minioną sobotę. Młodzi wokaliści zaśpiewali „Chciałbym zostać Twoim bohaterem” i „Drugi Raz”, a gdy tylko pojawili się na scenie, niejednej dziewczynie mocniej zabiło serce.

Teraz można się tylko zastanawiać, czy „4 Dreamers” powtórzą sukces „One Direction”, boysbandu, który również zawiązał się w trakcie trwania muzycznego talent show.

Pierwszą edycję The Voice Kids wygrała 13-letnia Roksana Węgiel, która była szkolna przez Edytę Górniak. W trakcie wielkiego finału zaprezentowała swój debiutancki singiel „Żyj”.

Maksymilian Więckowski jest wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie pod okiem Katarzyny Panicz "szlifuje" muzycznego bakcyla. Pierwsze warsztaty wokalne rozpoczął w Warszawie, w Warsztatowej Akademii Musicalowej Pawła Podgórskiego, gdzie spotkał się z dużą sympatią wśród rówieśników i instruktorów. Chłopiec ma na koncie występ m.in. na benefisie Jana Kobuszewskiego.

Po przeprowadzce do Elbląga Maks trafił do Młodzieżowego Domu Kultury, pod skrzydła Katarzyny Panicz i zespołu Szalone Małolaty. W 2017 r. zakwalifikował się do programu „Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku takich gwiazd jak MEZO czy Katarzyna Cerekwicka oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych, wziął udział w koncercie dla Polonii, który odbył się w Nowym Jorku. Przed wyjazdem za ocen, w wywiadzie na łamach Dziennika Elbląskiego tak mówił o swojej pasji śpiewania:
— Marzenia? Śpiewać jak najdłużej i muzycznie się rozwijać. I może kiedyś być znanym — mówił wtedy chłopiec.

Ich występ możecie zobaczyć tutaj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB