Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Nauka pływania dla dzieci

2018-03-03 14:00:00 (ost. akt: 2018-03-02 12:55:43)
Nauka pływania

Nauka pływania

Autor zdjęcia: arch. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich spóźnialskich, być może jeszcze nie do końca zdecydowanych, do wzięcia udziału w zajęciach nauki pływania. Treningi na basenie dostosowane będą do umiejętności uczestników.

Na wakacjach pływanie to przyjemność, a przy okazji spora dawka ruchu. Pływanie jest tym dla ciała, czym czytanie dla umysłu. To ćwiczenie doskonałe, które pozwalają osiągnąć wszystkie korzyści płynące z treningu aerobowego bez obciążania stawów. A co ważne pływanie dostępne jest dla każdego. Jeśli w ciepłe i słoneczne dni chcemy poddać się urokom korzystania z akwenów wodnych, warto już dziś pomyśleć o nauce pływania.

I właśnie dlatego MOSiR do swojej oferty wprowadza zajęcia z nauki pływania. Zajęcia podzielone będą na dwie grupy. Pierwsza dotyczyła będzie podstaw nauki pływania, a zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu. Dzięki wspólnym treningom mamy możliwość spróbowania, czy pływanie jest naszym hobby, czy chcemy połknąć przysłowiowego bakcyla i nauczyć się bezpiecznego zachowania w wodzie, a docelowo stylowo pływać.

Drugą grupę tworzyć będą osoby zdecydowane i zdeterminowane do tego, by nauczyć się pływać w możliwie najkrótszym czasie. Dla takich osób zajęcia odbywały się będą dwa razy w tygodniu. Bez względu na posiadane dotychczas umiejętności i stopień zaawansowania warto przyjść i skorzystać z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

— Nie wahajcie się, naprawdę warto — wyjaśnia Adam Krause, kierownik kompleksu obiektów basenowych MOSiR. - Doświadczony instruktor postara się indywidualnie podejść do każdego z Was, udzieli instruktażu, wskazówek, zada również pracę domową... stety i niestety. Gwarantujemy bezpieczeństwo gdyż osoba prowadząca zajęcia to również doświadczony ratownik. Przyjdźcie i spróbujcie, istnieje możliwość zmiany grup po kilku lekcjach w zależności od Waszego nastawienia i umiejętności. Miejcie świadomość, że to My jesteśmy dla Was, nie odwrotnie.

Zajęcia odbywać się będą na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Cichy basen, brak innych atrakcji sprawiają, że dziecko może lepiej skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Dzięki temu nauka jest bardziej skuteczna. Gwarantujemy, że jeszcze są duże szanse na to, by stylowo i bezpiecznie popływać na zbiornikach otwartych podczas zbliżających się wakacji.

Terminy zajęć:
Grupa 1 - czwartki godz. 17:30 - 18:20 - cena 50 zł/1 miesiąc
Grupa 2 - wtorki i czwartki 18:30 - 19:20 - cena 80 zł/1 miesiąc
Zgłoszenia w kasie krytej pływalni lub pod numerem telefonu - 55 626 63 90.
Informacja MOSiR
Czytaj e-wydanie

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maciej #2456089 | 212.2.*.* 7 mar 2018 14:40

    Jakie ćwiczenia na początek przygody z pływaniem małych dzieci: http://iplywamy.pl/notatka/nauc z-dziecko-plywac-najlepsze-cwiczenia-na- poczatek/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz