Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Puchar Elbląga 2018 w łyżwiarstwie figurowym

2018-03-06 10:31:39 (ost. akt: 2018-03-06 10:43:46)
Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018

Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018

Autor zdjęcia: Joanna Łopacka

W miniony weekend w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018.



W dwudniowych zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodników z klubów z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Torunia, Oświęcimia, Lublina i oczywiście z UKS Szóstka z Elbląga. Gościem specjalnym zawodów była Helena Pilejczyk, łyżwiarka szybka, olimpijka, Honorowa Obywatelka Elbląga, która dekorowała medalistów Pucharu Elbląga.

Organizatorem Pucharu Elbląga 2018 oraz Pucharu Elbląga Amatorów 2018 był Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" działający przy Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Elbląga - Witold Wróblewski.

Zawodnicy UKS Szóstka z Elbląga uzyskali znakomite wyniki:

Puchar Elbląga 2018

Kategoria: Solistki - Klasa Srebrna:
Natalia LIPIŃSKA – 4 miejsce
Maria UFNALEWSKA – 5 miejsce

Kategoria: Soliści - Klasa Srebrna
Alan ANDREARCZYK – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Klasa Złota
Zuzanna WNUK – 11 miejsce

Kategoria: Solistki - Basic Novice B
Monika BURY – 1 miejsce

Kategoria: Soliści - Advanced Novice I
Jan GIERSZEWSKI – 1 miejsce

Kategoria: Solistki - Advanced Novice II
Maria JANKOWSKA – 3 miejsce

Kategoria: Soliści - Advanced Novice II
Kamil GRABKOWSKI – 1 miejsce

Kategoria: Solistki - Junior
Zuzanna ZIEMIŃSKA – 3 miejsce

Kategoria: Solisci – Junior
Jakub KUKOWSKI – 2 miejsce

Puchar Elbląga Amatorów 2018

Kategoria: Solistki – Beginners
Apolonia BALASZKIEWICZ – 1 miejsce
Lena MILLER – 3 miejsce
Nadia LEONOWICZ – 4 miejsce
Dominika BEJERSKA – 5 miejsce
Julia ŁOPACKA – 6 miejsce
Melania RZADKIEWICZ – 7 miejsce
Alicja LIPIŃSKA – 9 miejsce
Nina LEONOWICZ – 10 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze Child
Natalia LEONOWICZ – 1 miejsce
Lena PISARSKA – 2 miejsce
Julia BEJERSKA – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze Teenager
Urszula ŁOPACKA – 1 miejsce
Martyna MIROS – 3 miejsce
Aleksandra KULESZA – 4 miejsce
Olivia BEDNARCZUK – 5 miejsce
Weronika DOLEGA – 6 miejsce

Kategoria: Solistki - Silver Teenager & YA
Ariadna KOWALSKA – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze YA
Marika WNUK – 2 miejsce

Kategoria: Solistki - Artystyczny od 2003
Agata MACIEJKO – 5 miejsce
Anna SIELEWICZ – 6 miejsce
Amelia ŻURAWSKA – 7 miejsce
Czytaj e-wydanie

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB