Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

17 lat Dziennika Elbląskiego! Sprawdź naszą gazetę urodzinową, pobierz e-wydanie

2018-03-19 07:16:26 (ost. akt: 2018-03-19 07:33:06)
W sobotę rozdawaliśmy gazetę m.in. przed meczem piłkarzy ręcznych Mebli Wójcik w hali przy al. Grunwaldzkiej, a w niedzielę zawitaliśmy do Pasłęka

W sobotę rozdawaliśmy gazetę m.in. przed meczem piłkarzy ręcznych Mebli Wójcik w hali przy al. Grunwaldzkiej, a w niedzielę zawitaliśmy do Pasłęka

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski/Arkadiusz Kolpert

19 marca 2001 roku na rynku ukazał się pierwszy numer "Dziennika Elbląskiego". Świętujemy siedemnaste urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy bezpłatne wydanie urodzinowe. Pobierze e-wydanie i sprawdź o czym piszemy.

Przez 17 lat istnienia przygotowaliśmy dla Państwa już prawie 5,5 tysiąca wydań „Dziennika Elbląskiego”. Napisaliśmy tysiące artykułów, w których relacjonowaliśmy to, co dzieje się w Elblągu i Braniewie oraz powiatach elbląskim i braniewskim. Przez nasze łamy przewinęły się setki ludzkich historii, sukcesów, a także problemów... Dzisiaj jesteśmy jedyną redakcją w Elblągu, które oferuje możliwość dotarcia do odbiorców za pośrednictwem codziennego wydania papierowego i internetowego. Bo „Dziennik Elbląski” to także bogaty, aktualizowany przez siedem dni w tygodniu, serwis internetowy www.dziennikelblaski.pl.

Trwają nasze wyjątkowe urodziny, które chcemy świętować wraz z naszymi Czytelnikami. Z tej okazji przygotowaliśmy bezpłatne wydanie urodzinowe, a w nim przypominamy artykuły z minionego roku, które w ciągu ostatniego roku wzbudziły najwięcej emocji. Teraz możecie Państwo pobrać e-wydanie bezpośrednio na swój komputer i sprawdzić o czym piszemy. Życzymy miłej lektury!

Codziennie w Elblągu. Zawsze z Czytelnikami. Nieprzerwanie od 17 lat. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

Bezpłatne e-wydanie gazety urodzinowej można pobrać tutaj >>> urodzinowy-dziennik-452610

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB