Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Od 17 lat z Wami! Słodki prezent od Raszczyka

2018-03-23 13:29:11 (ost. akt: 2018-03-23 14:20:49)

Wyjątkowo długo świętowaliśmy 17 urodziny „Dziennika Elbląskiego”. Z tej okazji przygotowaliśmy bezpłatne wydanie z naszymi najlepszymi artykułami, które ukazały się w ciągu ostatniego roku. Wszystkim dziękujemy za życzenia i gratulacje.

Do naszej redakcji dotarł w piątek przepyszny prezent, czyli tort od Piekarni Cukierni Raszczyk. Kolejny raz przekonaliśmy się, że w Raszczyku pracują specjaliści wysokiej klasy, bo tort dosłownie rozpływał się w ustach. Bardzo dziękujemy!

Przez 17 lat istnienia przygotowaliśmy dla Państwa już prawie 5,5 tysiąca wydań. Napisaliśmy tysiące artykułów, w których relacjonowaliśmy to, co dzieje się w Elblągu i Braniewie oraz powiatach elbląskim i braniewskim. Przez nasze łamy przewinęły się setki ludzkich historii, sukcesów, a także problemów... Staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla naszych Czytelników.
Dzisiaj jesteśmy jedyną redakcją w Elblągu, które oferuje możliwość dotarcia do odbiorców za pośrednictwem codziennego wydania papierowego oraz internetowego. Bo „Dziennik Elbląski” to także bogaty, aktualizowany przez siedem dni w tygodniu serwis internetowy www.dziennikelblaski.pl.

Z okazji naszych 17 urodziny przygotowaliśmy bezpłatne wydanie „Dziennika Elbląskiego”, w którym znalazły się nasze najlepsze artykuły z ostatniego roku. Nasza urodzinowa gazeta była dołączona w piątek 16 marca do płatnego wydania, a w kolejne dni, od soboty do środy, kolportowana w Elblągu i Pasłęku. Wciąż możecie ją pobierać w wersji elektronicznej na www.dziennikelblaski.pl.

Wciąż trwają nasze urodzinowe konkursy dla Czytelników. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na rejs statkiem na trasie Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko do wykorzystania od 1 lipca do 31 sierpnia tego roku. Co zrobić, żeby zdobyć jedno z nich? Należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać z czym kojarzy się nam Zalew Wiślany - treść sms to de.zr.odpowiedź. Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Na sms-y czekamy do 10 kwietnia do godz. 23.59.

Mamy dla Was także karnety na mecze Olimpii w Elblągu. Żeby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms pod nr 72051 i napisać w nim hasło zagrzewające elbląskich piłkarzy do walki. Treść sms to de.km.odpowiedź. Koszt sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Czekamy na nie do 27 marca do godz. 23.59. Karnety trafią do autorów najciekawszych haseł. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.

http://m.wm.pl/2018/03/orig/glowne-5-lam-454389.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB