Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Piknik naukowy w PWSZ w Elblągu

2018-04-22 10:00:00 (ost. akt: 2018-04-20 13:30:03)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

26 kwietnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zaprasza na piknik naukowy.

26 kwietnia 2018 (czwartek) w godzinach 9 - 14 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zaprasza na piknik naukowy, organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

— Na specjalnie przygotowanych stoiskach odwiedzający będą uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach, doświadczeniach, warsztatach i wykładach, dotyczących ciekawych i aktualnych zagadnień związanych z ekonomią, informatyką, biologią, chemią, fizyką, matematyką, geografią oraz tematyką dotyczącą nauk prawnych, medycznych, kultury fizycznej, nauk o sztukach pięknych.
Festiwal jest adresowany do szerokiego grona społeczeństwa naszego regionu, niezależnie od wykształcenia i wieku. Gośćmi imprezy są zarówno przedszkolaki jak i uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorośli słuchacze.
Celem Festiwalu jest przybliżenie społeczeństwu tematyki prowadzonych badań naukowych, zaznajomienie z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości świata i radości jego poznania. Koordynatorem Festiwalu Nauki PWSZ w Elblągu jest mgr Dorota Pawłowska – wykładowca z Instytutu Politechnicznego PWSZ w Elblągu — informują organizatorzy.

Na część stoisk obowiązują wcześniejsze zapisy.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB