Kram Start przegrał z Zagłębiem w Lubinie

2018-04-25 18:37:29(ost. akt: 2018-04-25 20:48:29)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Nie udało się piłkarkom ręcznym Kram Startu Elbląg pokonać po raz pierwszy w tym sezonie Zagłębia Lubin. W środę drużyna Andrzeja Niewrzawy przegrała na Dolnym Śląsku 22:24 (13:13) i marzenia o drugim miejscu musi na razie odłożyć na półkę.
Kram Start: Powaga, Szywerska — Balsam 3, Choromańska, Świerczek, Waga 4, Jędrzejczyk 1, Dorsz 1, Kwiecińska 2, Kozimur 3, Szynkaruk 1, Gerej, Lisewska 5, Stokłosa, Świerżewska 1

Stawką środowego meczu w Lubinie było drugie miejsce w tabeli. W pierwszej połowie toczyła się zacięta walka i aż dwunastokrotnie na tablicy wyników pojawiał się remis. Decydujący wpływ na końcowy wynik miał początek drugiej połowy. Przez 10 minut elbląskie szczypiornistki zdobyły zaledwie dwie bramki, a ich rywalki były skuteczniejsze i w 40. min prowadziły 19:15. Przy tak wyrównanym poziomie obu zespołów taka strata była już nie do odrobienia. Zagłębie do końcowej syreny pilnowało uważnie trzy-czterobramkowej przewagi.