Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

W "gastronomiku" po raz kolejny polała się krew [zdjęcia]

2018-04-30 08:19:14 (ost. akt: 2018-04-30 08:22:05)

Autor zdjęcia: nadesłane/Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu

Młodzież oraz nauczyciele Zespołu Szkół Gospodarczych po raz kolejny wzięli udział w akcji otwartego poboru krwi zorganizowanej na terenie szkoły. Po przeprowadzeniu badań weryfikacyjnych, łącznie udało się zebrać ponad 13 litrów krwi.

— Szczególnie cieszy fakt, iż uczniowie najstarszych klas kontynuowali tradycję oddawania krwi i nawet w przeddzień zakończenia nauki w murach naszej szkoły postanowili dzielnie wesprzeć młodszych kolegów w tej istotnej akcji — informuje organizator akcji Iwona Jasiulewicz, nauczyciel Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. — Natomiast dla sporej grupy uczniów był to ich pierwszy raz, więc tym bardziej brawo za odwagę i zaangażowanie.

Zespół Szkół Gospodarczych cyklicznie organizuje tzw. Wampiriadę i co roku bierze udział w międzyszkolnym konkursie propagującym krwiodawstwo "Młoda krew ratuje życie".
— Wszystkim naszym dzielnym uczniom oraz nauczycielom, którzy i tym razem nie zawiedli honorowo oddając krew serdecznie dziękujemy. Gratulujemy odwagi oraz zachęcamy innych do brania przykładu z młodych krwiodawców — kończy Iwona Jasiulewicz.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zolo #2509825 | 188.146.*.* 29 maj 2018 08:35

    Złoili Ukradli Splądrowali

    ! - + odpowiedz na ten komentarz