Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Narkotyki w aucie 23-latka

2018-05-09 13:31:19 (ost. akt: 2018-05-09 13:32:04)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Kontrola drogowa zakończyła się odholowaniem pojazdu na parking i zatrzymaniem kierującego nim 23-latka. Mężczyzna miał w aucie marihuanę, sam też był pod wpływem narkotyku.

Sytuacja miała miejsce we wtorek około godziny 20.00 przy ul. Lotniczej. Tam patrol zatrzymał do kontroli audi a4, którego nie wszystkie światła świeciły. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący samochodem 23-latek nerwowo się zachowuje. W aucie było też wyraźnie czuć zapach marihuany. Policjanci postanowili przeszukać auto. W schowku nad radiem znajdowało się foliowe zawiniątko z suszem.

Drugie podobne znaleźli w plecaku należącym do mężczyzny. 23-latek został zatrzymany i przewieziony do szpitala na badania, gdyż zachodziło podejrzenie, że kierował on autem będąc pod wpływem środków odurzających. Wynik badania wyszedł dodatni.

23-latek resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania autem pod wpływem narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Informacja KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB