Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Kolarze Wadecki Bike Academy z medalami

2018-05-15 15:20:09 (ost. akt: 2018-05-15 15:21:48)

Autor zdjęcia: nadesłane

Z dobrej strony pokazali się elbląscy kolarze z Wadecki Bike Academy w Lutrach (gm. Kolno), gdzie w miniony weekend rozegrano mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego oraz Puchar Warmii.

Podczas minionego weekendu (12-13.05) w Lutrach (gm. Kolno) rozegrano kolarskie mistrzostwa woj. warmińsko-mazurskiego oraz Puchar Warmii. W sobotę odbyła się jazda indywidualna na czas, a w niedzielę wyścig ze startu wspólnego. Na malowniczej trasie, biegnącej szosami, wokół Jeziora Luterskiego z dobrej strony pokazali się młodzi kolarze elbląskiej szkółki Wadecki Bike Academy.

Spośród elblążan najwięcej powodów do zadowolenia miał Konrad Gołębiowski, który zdobył dwa złote medale mistrzostw województwa w kat. junior młodszy w jeździe indywidualnej na czas i wyścigu ze startu wspólnego.

W Pucharze Warmii trzecie miejsce w kat. żak wywalczył Maciej Sobczak, a kat. masters również brązowy krążek zdobył Jarosław Bielecki.

— Jestem dumny. Długo czekaliśmy na młode, elbląskie kolarskie talenty. Mamy młodzież, która odnosi sukcesy na trasach naszego województwa. Czekam na ich dalsze trofea na szosach całej Polski — skomentował ich sukcesy pochodzący z Elbląga, były kolarz zawodowy Adam Wadecki, obecny prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB